Vše pro dům či zahradu

Masivní interiérové dveře

Jestliže hledáte krásné a kvalitní interiérové dveře, jste na správném místě. Tyto dveře se hodí do všech typů interiérů v bytech, rodinných domech či kancelářích. Vybírat můžete z mnoha typů povrchů a nejrůznějších provedení. Na základě vašeho přání jsme interiérové dveře schopni dodat i v široké škále atypických provedení. Firma dřevoobchod Liška se specializuje na výrobu masivních smrkových a palubkových dveří i zárubní. Přirodní dřevo je zdravotně nezávadný materiál, který je charakteristický dlouhou životností a vysokou kvalitou, nadchne vás také svou estetickou stránkou.

Autojeřáby Miroslav Harsa

Plánujete stavbu? Hledáte vhodné pracovní stroje, bez nichž se stavba neobejde? K realizaci yvsoké budovy budete potřebovat bezpochyby jeřáb, který dnes pronajímá spousta společností. Jestliže hledáte autojeřáby Hodonín, obraťte se na stabilní firmu Autojeřáby Miroslav Harsa, která na českém trhu působí již od roku 1990, což potvrzuje její vysokou kvalitu a profesionalitu služeb. V jejich portfoliu najdete veškeré práce, které jsou spojené s provozem autojeřábu. Autojeřáby si můžete pronajmout s profesionálním řidičem, který zajistí provoz jeřábu.

Koupelny Brno

Společnost A1obklady se zabývá rekonstrukcí bytových jader, pokládkou a prodejem velkoformátových obkladů a dlažeb, a také rekonstruuje koupelny Brno. Na jejich stránkách si můžete prohlédnout sortiment, reference i galerii již zrealizovaných projektů. Společnost také nabízí služby architekta či designéra, který vám pomůže zrealizovat vaše představy. Společným úsilím tak dojdete k interiéru vašich snů.

Číst dál: Koupelny Brno

Akvárium jako doplněk vašeho domu

Existuje spousta lidí, kteří si své byty zkrášlují o krásné bytové doplňky. Ukojí s tím své choutky o dokonalosti. Kdo ale touží o opravdu příjemném pocitu bublající vody, tomuto životodárném živlu, měl, měl by zamýšlet nad koupením akvária.
V akváriu se mu budou prohánět všemožné rybičky. Od sladkovodních po mořské dle jeho uvážení. Má možnost si vybrat z neomezených možností velikosti akvária, od drobných kulatých akvárií až po velké, několikaset litrová, ve kterých se může prohánět i větší ryba a ne pouze rybička.

Číst dál: Akvárium jako doplněk vašeho domu