Vše pro dům či zahradu

Výjimečný interiér za nízkou cenu

Když si mladí lidé zakládají rodinu a vytváří domácnost, často nemají žádnou představu, jak by měl být dům či byt „seskládán“ a jak správně rozložit prostor, který je k dispozici. Možná si přejí, aby jejich domy měly více než luxusní interiéry. Proto je zde tým opravdových nadšenců, kteří jsou empatičtí a nejen v hlavách dokáží vytvořit ideální prostředí pro domov pro každého jedince. Jedním z unikátních prvků je designové řešení 3D Corian. Úžasný efekt rozsvítí celou místnost do podob, které si ani neumíte představit. Zjistěte více o této technologii!

Čistá rekonstrukce a odpovědnost

Jak se doba a technologie posunují, starší budovy chátrají, a nové vznikají za vzniku nových rodin. I zkušených řemeslníků ubývá a proto sehnat špičku realizaci interiérů bývá problém. Samozřejmě na vesnici znamí, sousedi a kamarádi dokážou postavit i celý dům, ale napáchájí při práci více škod, než užitku. Vždy je vhodné sehnat i poradce, který zajistí 100% jistotu, že je odpovědný za jakoukoliv škodu a Vám se tak nezvětší stavební náklady. A když už tedy stavit či rekonstruovat, proč ne zároveň u jedné firmy i s návrhem? Nejčastější chyby při realizacích je rozložení pracovní síly mezi více poskytovatelů, kteří pak nejsou ochotni spolupracovat.

Oheň nás fascinuje již mnoho let

Z fyzikálního hlediska se oheň řadí do kategorie plasma. Hned, jakmile jej člověk poznal, tak využíval jeho neobyčejných vlastností – zdroj tepla a energie. Umí člověka ochránit před nepřítelem, umí ohřívat tělesa i jídlo. Ovšem od té doby se mnohé změnilo – dnešní jedinci jsou mnohem kultivovanější a našli si mnoho způsobů, jak oheň zkrotit.

Číst dál: Oheň nás fascinuje již mnoho let

Dodejte svému domovu osobní atmosféru

Také máte jeden doma? Mluvím o fotoobraze, který je dnes velkým trendem. Fotografie nebo jiný obrázek, který toužíte mít nad postelí, si dnes nechává natisknout čím dál více lidí. Tímto způsobem vnesete do svého bytu něco osobního a něco, co vás bude hřát na srdíčku. Můžete si tak nechat vyvolat třeba fotky z dovolené nebo ze svatby. Využijte proto nabídky firem, které se specializují na velkoplošný tisk a mají technologie, které jsou potřebné k výrobě a potisku velkých formátů. Výsledky jejich práce potkáváte denně kolem silnic v podobě billboardů.

Číst dál: Dodejte svému domovu osobní atmosféru

Stín v letní výhni.

Firma Tennis EQ se zaměřuje především na výrobu pohledových a stínících plachet, tenisových zástěn, pohledových a stínících sítí a reklamních tenisových plachet, jež se instalují na tenisové kurty.

Reklamní plachty jsou nenásilnou, ale přitom velmi efektivní formou reklamy, kterou si lidé jistě zapamatují. Můžou být umístěny jak na tenisových kurtech, plotech, stěnách budov, či na něčem jiném. Kdežto stínící plachty vás ochrání před nepříjemným sluníčkem i když je pravé poledne.

Vybírat si můžete vždy z mnoha materiálových i barevných provedení, je to jen na vás.